Iglo Energy / Iglo Energy classic

igloe

Zatrzymaj ciepło w swoim domu!

Ponadczasowy design, doskonałe walory estetyczne, funkcjonalnosc na najwyzszym poziomie i przede wszystkim innowacyjne rozwiazania w zakresie energooszczednosci to elementy, które powoduja, ze okno IGLO ENERGY wyznacza trendy na swiatowym rynku stolarki. Nowe okno to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczac Klientom satysfakcji z uzytkowania nowoczesnego produktu, bedacego wyrazem zaawansowanej mysli technologicznej i restrykcyjnych wymagan rynku. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostepny wyłacznie w ofercie DRUTEX S.A. , bedacy gwarancja najlepszych parametrów w zakresie energooszczednosci. Jest to pierwsze rozwiazanie na swiecie wykorzystujace uszczelke centralna ze spienionego EPDM. System zapewnia równiez ponadprzecietne parametry w zakresie przepuszczalnosci powietrza, wodoszczelnosci i odpornosci na wiatr. To rozwiazanie wprost idealne dla domów energooszczednych i pasywnych. To okno, które pozwala zatrzymac ciepło w kazdym domu, niezaleznie od warunków atmosferycznych.

NAJCIEPLEJSZE OKNO NA RYNKU Uw=0,6 W/(m2K)*

1

1. NOWATORSKIE

w zakresie rozwiazania energooszczednego. DRUTEX jako pierwszy na swiecie opracował innowacyjne rozwiazanie objete zgłoszeniem patentowym, czyli uszczelke centralna ze spienionego EPDM polepszajaca izolacyjnosc cieplna okna.

2

2. PRZEBADANE

na najwiekszej maszynie badawczej wsród producentów okien PVC. Doskonałe parametry okna IGLO ENERGY zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez niezalezne instytucje certyfikujace na swiecie, jak równiez w badaniach laboratoryjnych w firmie realizowanych na najwiekszej, wsród polskich producentów, maszynie badawczej KS Schulten.

3

3. ENERGOOSZCZEDNE

o najnizszym współczynniku przenikalnosci cieplnej na rynku Uw = 0,6 W/(m²K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczednych okien potwierdzajacy doskonałe własciwosci izolacyjne okna IGLO ENERGY.

4

NOWY WYMIAR BEZPIECZENSTWA

IGLO ENERGY oznacza najwyzszy poziom bezpieczenstwa. System oferuje wiele nowoczesnych rozwiazan zapewniajacych podwyzszona ochrone przed włamaniem. Najnowoczesniejsze okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma czopami na całym obwodzie okna utrudniaja włamanie oraz umozliwiaja regulacje docisku wpływajaca na wieksza szczelnosc okien.

5

WYRAFINOWANA ESTETYKA

Zaokraglony, snieznobiały profil GL SYSTEM wykonany wyłacznie z materiału pierwotnego, dostepny w bogatej gamie kolorystycznej i najrózniejszych kształtach nadaje wysublimowany i elegancki design. Specjalnie dobrana klamka doskonale komponuje sie z wygladem prolu i zapewnia jego wyjatkowa elegancje.

LIDER ENERGOOSZCZEDNOSCI IGLO ENERGY to nowoczesnosc w kazdym calu. To innowacyjne rozwiazanie energooszczedne.

Istnieje mozliwosc zastosowania nowej generacji pakietów szybowych wyposazonych w najnowoczesniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferuja najwyzsze standardy w zakresie efektywnosci energetycznej o współczynniku przenikalnosci termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m²K)! Zwiekszona komora szklenia (pakiety szybowe do 48 mm). Unikatowe parametry uzyskiwane sa takze dzieki zastosowaniu kryptonu do wypełnienia przestrzeni miedzyszybowych.

Innowacyjny system uszczelnienia centralnego z zastosowaniem spienionego EPDM gwarantuje najwyzsza energooszczednosc, a współczynnik przenikania ciepła wynosi juz 0,6 W/(m²K)*. Nowatorskie rozwiazanie dostepne wyłacznie w ofercie DRUTEX S.A. Dodatkowo okno w standardzie wyposazone jest w listwe podparapetowa pieciokomorowa z uszczelka wewnetrzna zwiekszajaca szczelnosc okna i jego parametry w zakresie izolacyjnosci termicznej.

Okucia MACO MULTI MATIC KS w standardzie wyposazone sa w blokade błednego połozenia klamki oraz podnosnik skrzydła, który gwarantuje, ze bez uzycia siły skrzydło podnoszone jest do własciwej pozycji, a nawet ciezkie skrzydła zamykaja sie lekko.

Okna wykonane z proli 7-komorowych GL SYSTEM o głebokosci zabudowy 82 mm wpływaja na znaczne oszczednosci energii. Optymalna ilosc i wielkosc komór gwarantuje najlepsze parametry w zakresie przenikalnosci cieplnej.

Duza komora profilu ze wzmocnieniem stalowym lub opcjonalnie z włókna szklanego gwarantuje doskonała wytrzymałosc i statyke.

igloe2