Iglo5 / Iglo5 classic

bezpieczenstwo

Bezpieczenstwo i energooszczednosc na 5!

Nowoczesne okna w systemie IGLO 5 i IGLO 5 Classic to połaczenie piekna i funkcjonalnosci z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie energooszczednosci. Dzięki wyrafinowanej stylistyce i nowoczesnej technologii wyrażajacej potrzeby i preferencje współczesnego Klienta, okna IGLO 5 i IGLO 5 Classic gwarantują komfort uzytkowania oraz niskie rachunki za ogrzewanie zimą i energie elektryczną zużywaną latem przez klimatyzaje. Ich podstawowe zalety tkwiace w wysokim poziomie bezpieczenstwa zapewniają spokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Innowacyjny system okuć MACO MULTI MATIC KS w połaczeniu z pieciokomorowym profilem, wzmocnieniem stalowym, to inwestycja w trwałość i wytrzymałość okien. Z naszymi oknami zyskujesz to, co najważniejsze – bezpieczny i ciepły dom!

Jakość

Nowoczesny park maszynowy oraz wysokiej klasy komponenty do produkcji okien gwarantują najwyższą jakość stolarki, która potwierdzona jest Swiadectwem Badań wydanym przez wiodący w Europie niemiecki Instytut Badań nad Stolarka Otworowa IFT Rosenheim. Okna IGLO zostały ponadto przebadane na zgodność z normą EN 14351-1:2006 na wielu rynkach międzynarodowych, m.in.: w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Niemczech oraz Ukrainie, Rosji i USA.

jakosc

wytrzymalosc

Wytrzymałość

Duża komora wzmocnienia ramy i skrzydła w połączeniu ze znakomitymi parametrami statycznymi profilu jest gwarancją trwałości oraz satysfakcji użytkowania. Dodatkowym atutem jest stabilność koloru, dzięki czemu okna nie blakną, zachowując swoje pierwotne własciwości.

Wytrzymałość

Okna IGLO to połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz rewolucyjnych rozwiązań energooszczędnych z wyrafinowana elegancką stylistyką. Moga być prostokątne, trójkątne, okrągłe, w kształcie trapezu, łukowe i ograniczone niemal wyłacznie wymaganiami Klienta. Snieżnobiały profil oraz bogata gama kolorów stanowi dopełnienie wyobrażeń Klienta o perfekcyjnym oknie, które jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne. Indywidualny styl okien dodatkowo mogą podkreślić szprosy i szyby w róznych kolorach.

estetyka

energooszczednosc

Energooszczedność

Pieciokomorowa budowa profili w oknach IGLO oraz pakiet szybowy wyposazony w ciepła stalowa ramke o współczynniku przenikania ciepła U=0,7 (wg normy EN 674) jest gwarancja oszczędności energii cieplnej, optymalnej temperatury w pomieszczeniu oraz wysokiej przepuszczalności swiatła do pomieszczenia. Niezależne badania współczynnika przenikalności cieplnej wykonane w Czechach potwierdziły, ze okna IGLO odznaczają się rewelacyjnymi wynikami w zakresie izolacji termicznej. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych oraz uszczelek EPDM wpływajacych na szczelność okna stanowi zabezpieczenie przed przepuszczaniem podmuchów wiatru oraz zwieksza szczelność na wodę opadową.

Bezpieczenstwo

Okna IGLO wykonane z najwyzszej jakosci profili GL SYSTEM, które produkowane sa z pierwotnego materiału i ulegają w 100% recyklingowi, już w standardzie stanowia gwarancje wyjątkowego bezpieczeństwa. Profile okienne wyposażone sa bowiem w zbrojenia stalowe w skrzydłach okiennych i ościeżnicach podwyższające jego stabilność i statyczność. Nowoczesne okucia obwiedniowe MACO z zaczepami antywyważeniowymi zapewniaja natomiast doskonałą ochrone przed włamaniem. Dodatkowo okna posiadają blokade błędnego położenia klamki oraz jako jedne z nielicznych na rynku podnośnik skrzydła ułatwiający domykanie skrzydła oraz mechanizm mikrowentylacji w rozwórce.

przekroj