Drzwi zewnętrzne Paneldoor

Ekskluzywne wypełnienia drzwiowe PANELDOOR to młoda, prężnie rozwijająca się firma. Posiada w ofercie drzwi z serii: prestiż, nowoczesność oraz klasyka.

Opis

SERIA PRESTIŻ to wypełnienia drzwiowe wykonane na bazie płyt ALUMINIOWYCH, przeznaczone przede wszystkim do stolarki aluminiowej, ale również stosowane w drzwiach PVC. Wypełnienia SERII PRESTIŻ mogą być wykonane jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe. Intrasje ze stali szlachetnej oraz aplikacje lakierowane pod kolor drewnopodobny tzw. DECORAL, zlicowane z powierzchnią wypełnienia.  W SERII PRESTIŻ możemy modyfikować wzory według własnych upodobań.

 

SERIA NOWOCZESNOŚĆ to seria, w której wypełnienia drzwiowe produkowane są z różnych materiałów w zależności od zastosowanej stolarki drzwiowej. Do drzwi PVC wykonujemy wypełnienia na bazie płyt HPL, a do drzwi ALUMINIOWYCH stosujemy płyty ALUMINIOWE. SERIA NOWOCZESNOŚĆ charakteryzuje się różnorodnością i dowolnością wykonywania wzorów. Wypełnienia z tej serii można wykonać jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe.

 

SERIA KLASYKA produkowana jest do stolarki ALUMINIOWEJ i PVC. Seria, która nigdy nie wychodzi z mody. Stosowane ramki ornamentowe i kasty są produkowane z masy poliestrowej, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Ramki lakierowane pod dostępną, bogatą kolorystykę. W serii klasyka w wielu wzorach można zastosować witraże, które wykonywane są własnoręcznie w naszej firmie.

Kliknij jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o modelach, kolorach i wzorach na stronie producenta.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drzwi zewnętrzne Paneldoor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment