Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

DUOLINE PSK

Eleganckie i trwałe drzwi uchylno-przesuwne w technologii drewniano-aluminiowej.

HS DUOLINE

Eleganckie, trwałe drzwi podnoszono-przesuwne w technologii drewniano-aluminiowej.

HS SOFTLINE

Eleganckie, drewniane drzwi podnoszono-przesuwne w klasycznej stylistyce!

IGLO 5 PSK

Doskonałe rozwiązane zapewniające duży dopływ światła zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń.

IGLO ENERGY PSK

Doskonałe rozwiązane zapewniające duży dopływ światła zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń, z zachowaniem świetnej izolacyjności termicznej

Iglo HS

Idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru

IGLO LIGHT PSK

Niepowtarzalny design, pozwalający na bardzo duży dostęp światła dziennego do domu, z jednoczesnym zachowaniem doskonałych parametrów w zakresie energooszczędności.

MB-70 / MB-70HI PSK

Idealne rozwiązanie do wykonywania nowoczesnych konstrukcji aluminiowych zapewniające duży dopływa światła zarówno do dużych jak małych pomieszczeń.

MB-70/ MB-70HI

Ponadprzeciętna wytrzymałość i nowatorski design zapewniający długotrwałe użytkowanie oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń.

MB-77 HS/MB-77 HS HI

Duże i wytrzymałe aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne w nowoczesnym designie, które sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

MB-86 Fold Line

System z podwyższoną izolacyjnością termiczną, zapewniający doskonałe rozwiązanie dla zabudowy balkonów, tarasów lub ogrodów zimowych.

SOFTLINE 68

Oryginalne wzornictwo, klasyczny design i zaawansowane rozwiązania techniczne zapewniające maksymalne doświetlenie pomieszczeń.

SOFTLINE PSK

Idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń balkonowo-tarasowych zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.